Nieuws

Sportiefste school van Capelle aan den IJssel

Sporten, bewegen en spelen, het maakt ons allemaal vrolijker en sterker. Dat heeft Daltonschool De Vijfster goed begrepen. Met als beloning de bijzondere eretitel ‘Sportiefste school van de Gemeente Capelle aan den IJssel’.

‘Sportiviteit en beweging passen heel goed in ons streven naar een gezonde school’, verklaart directeur Ellen Aarts - de Graaf. ‘We willen met het hele team alles uit de kinderen halen, ook fysiek. Daarom organiseren we naast de Koningsspelen een jaarlijkse sportdag, we stimuleren sportieve activiteiten van buitenaf, zoals de wijksport van Sportief Capelle en we bieden brede schoolactiviteiten met een sport- en/of spelelement. We zijn voortdurend alert op bewegingskansen voor onze leerlingen. Het regelmatig verleggen van de focus van denken naar actief bezig zijn, werkt heel goed op onze school. De kinderen reageren unaniem vrolijk op al dat bewegen.’

Trots op de winst
De eretitel ‘Sportiefste school’ is een driewerf hoera voor het enthousiaste team van de school en ook voor vakleerkracht Monica. Op De Vijfster krijgen de kinderen sowieso twee keer drie kwartier per week gymles van haar. Alle sportactiviteiten en de reacties van leerlingen en ouders verleidden de school zich in te schrijven voor de ‘Sportiefste school van Capelle aan den IJssel’ van de organisatie Sportief Capelle. Met dus een positief resultaat. Ellen: ‘We waren zo trots op de winst. En het leverde ook nog eens een leuk bedrag op voor sport- en spelmateriaal en een sportclinic. Als sportiefste school gaan we de komende jaren van harte door met wat we doen.’

Door op “Alle Cookies accepteren”, te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies op uw apparaat om de site navigatie te verbeteren, het sitegebruik te analyseren en ons te helpen bij onze marketinginspanningen. Bekijk onze Privacy Policy voor meer informatie.